KONST / Litografier / Färglitografi 13182081
nr 1318 2081
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 182/350 24x20
måndag 6 april 2020
kl 20:49:48
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson